AKDENİZ Elektrik Arıza Çağrı Merkezi elektrik arıza konya
AKDENİZ Elektrik Arıza Çağrı Merkezi elektrik arıza konya

AKDENİZ Elektrik Arıza Çağrı Merkezi elektrik arıza konya

7/24 elektrik arıza GSM: 0532 799 92 37

AKDENİZ Elektrik Elektronik sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Akdeniz Elektrik Elektronik olarak, öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 


Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
 

Misyonumuz,


Akdeniz Elektrik Elektronik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
 


Vizyonumuz,

 


Firmamızı, geçmişteki başarılarından esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

Hizmetlerimiz,

 

 elektrik proje , kamera güvenlik, uydu kurulum , elektrik taahhüt, yangın alarm , hırsız alarm , konyada elektrikçi, meramda elektrikçi, konyada elektrik tesisatçı, elektrik tamirci, konya elektrik tamirci , meram elektrik tamirci,avize montaj , led aydınlatma ,

konyada elektrik tesistçı,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014