servis hizmetleri
servis hizmetleri

servis hizmetleri

7/24   servis hizmeti                  0- 3 km serviz hizmet bedeli sadece 50 tl   

servis hizmetlerimin elektrik aydınlatma arıza bakım onarım tadilat tahhut obene ve proje . 

ve arıca kamera güvenlik, diyafon sesli görüntülü,tv kurulum hırsız alarm ,yangın alarm ve seslendirme anons hizmetleri vrilmekte.

(konya elektrik arıza, meram elektrik arıza, konya elektrikçi ve meram elektrikçi )

 

7/24 elektrik arıza GSM: 0532 799 92 37

AKDENİZ Elektrik Elektronik sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Akdeniz Elektrik Elektronik olarak, öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 


Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
 

Misyonumuz,


Akdeniz Elektrik Elektronik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
 


Vizyonumuz,

 


Firmamızı, geçmişteki başarılarından esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

Hizmetlerimiz,

 

 elektrik proje , kamera güvenlik, uydu kurulum , elektrik taahhüt, yangın alarm , hırsız alarm , konyada elektrikçi, meramda elektrikçi, konyada elektrik tesisatçı, elektrik tamirci, konya elektrik tamirci , meram elektrik tamirci,avize montaj , led aydınlatma ,

konyada elektrik tesistçı,

 

elektrik arıza telefon
elektrik arıza numara
elektrik arıza ekibi
elektrik arıza fiyatları
elektrik arıza hattı
elektrik arıza işleri
elektrik arıza konya
elektrik arıza online
elektrik arıza tel
elektrik arıza telefon numarası
elektrik arıza yerleri
7/24 elektrik arıza numarası

meram elektrik arıza 
elektrik arıza

konya elektrikçi

meram elektrikçi

konya elektrik meram elektrik selcuklu elektrik konya elektrik arza konya inşaat elektrik konya uydu konya uydu servisi konya çanak anten konya çanak anten uydu kurulumu akdeniz uyudu servisi konya uydu servisi bul elektrik arıza,konya merkez elektrik arıza,konya merkez uydu kurulumu,konya merkez kamera kurulumu,konya merkez elektrik proje,konya merkez eletrik ag og,konya merkez elektrik aydınlatma,konya merkez led aydınlatma,konya merkez avize montajı,konya merkez elektrik tadilat,konya elektrik arıza,konya uydu kurulumu,konya kamera kurulumu,konya elektrik proje,konya eletrik ag og,konya elektrik aydınlatma,konya led aydınlatma,konya avize montajı,konya elektrik tadilat,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014