GERGİ TAVAN AYDINLATMA
GERGİ TAVAN AYDINLATMA

GERGİ TAVAN AYDINLATMA

Tavanlarınızı dekore edin istediğiniz resimleri seçin biz uygulayalım.

Gergi tavan sistemleri, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar.

Üstelik esnek yapısı sayesinde her türlü armatür ve aydınlatma ürününün kullanılmasına da uygundur.

4 mt genişlik ve 100 mt uzunluğa kadar tek parça halinde uygulanabilen gergi tavanlar, daha büyük alanlarda da ekleme yapılarak rahatlıkla uygulanabilir.

Transparan (aydınlatmalı), saten, lake, mat, süet, metalik ve delikli dokularıyla tavanlarınızı dekore ederken, sizin sınırlarınızı zorlayan tek şey hayal gücünüzdür.

Neme dayanıklı, anti bakteriyel yapısı sayesinde 10 yıldan daha fazla bir süre tavanlarınızda en sağlıklı ve hijyenik çözüm olarak ilk günkü görüntüsünü koruyacaktır.

(Apartman, Avm, Fabrika, Hastane, İş yeri, Konut, Okul, Otel, Plaza, Rezidans, Villa, Yurt, Yazlık vb. kurumsal projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz)

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014